| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model Nr. | Horizontale Cilindervormige Golfplaatmachine |
|---|---|
| Besturingssysteem | PLC |
| Rolbreedte | 750 mm-1250 mm |
| Materiaal | Gegalvaniseerde staalplaat, kleurstaalplaat |
| Motor | 11 kW |
| Spanning | 380 V |
| Dikte | 0,14-0,3 mm |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Gebruik | Dak, muur, vloer |
| Automatisering | Volautomatisch |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |