| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Σχεδιασμένο για συνεχή βιομηχανική χρήση, το 460 Ridge Cap Roll Forming Machine διαθέτει βαρύ πλαίσιο και εξαρτήματα υψηλής ποιότητας για να εξασφαλίσει τη μέγιστη αντοχή.Οι χρωματισμένοι κυλίνδροι και οι άξονες ακριβείας μειώνουν την φθορά και παρατείνουν τη διάρκεια ζωήςΗ βελτιστοποιημένη δομή ελαχιστοποιεί τις δονήσεις κατά τη διάρκεια της λειτουργίας, γεγονός που εγγυάται σταθερή παραγωγή και σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Η 460 Ridge Cap Roll Forming Machine είναι κατασκευασμένη για να μεγιστοποιεί την παραγωγική σας αποτελεσματικότητα.αυξάνει σημαντικά την απόδοση διατηρώντας την ακριβή ακρίβεια σχηματισμούΤο πλήρως αυτόματο σύστημα μειώνει την χειροκίνητη παρέμβαση και βελτιώνει την αποτελεσματικότητα της ροής εργασίας, καθιστώντας το εξαιρετική επιλογή για την παραγωγή οροφών μεγάλου όγκου.
Η επένδυση στο 460 Ridge Cap Roll Forming Machine σημαίνει επένδυση στην παραγωγικότητα και την κερδοφορία.και βελτίωση της συνολικής παραγωγικής αποδοτικότηταςΤο φιλικό προς τον χρήστη σύστημα ελέγχου και οι χαμηλές απαιτήσεις συντήρησης το καθιστούν κατάλληλο τόσο για έμπειρους κατασκευαστές όσο και για νέες επιχειρήσεις.
Το 460 Ridge Cap Roll Forming Machine παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση για την παραγωγή μεταλλικών οροφών.η όλη διαδικασία είναι αυτοματοποιημένη ώστε να εξασφαλίζεται η αποτελεσματικότητα και η συνέπειαΜπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με διαφορετικά σχέδια προφίλ και ανάγκες παραγωγής, προσφέροντας ευελιξία για διάφορες απαιτήσεις της αγοράς παγκοσμίως.
| Πλατφόρμα εισόδου | Κεραμίδας τροφοδοσίας με χειροκίνητο χειρισμό (με λεπίδα κοπής) |
|---|---|
| Δομή πλαισίου | Σίδηρος 350H· κατασκευή τύπου πλάκας τοίχου |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα 14 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 14 σειρές |
| Διάμετρος κύριο άξονα | Ø70 mm (Σκληρό άξονα) |
| Υλικό άξονα | #45 Χάλυβας |
| Υλικό κυλίνδρων | #45 Χάλυβας (Προσκόπηση με ακρίβεια, χρωματισμός και θερμική επεξεργασία) |
| Μέτρηση μήκους | Ροταριακός μετρητής (με γραμμική ράβδα διαδρόμου) |
| Εξωτερική τάση | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Εναλλακτικοί διακόπτες ορίων, επαγγελλόμενοι, ρελέ κλπ. |