| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η υψηλής ακρίβειας υδραυλική μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων 400 mm, παρέχει άψογα, συνεπή προφίλ οροφής από μέταλλο για βιομηχανικά και εμπορικά έργα οροφής.Εξοπλισμένο με ισχυρό υδραυλικό σύστημα και έλεγχο PLC, αυτό το αυτόματο εξοπλισμό σχηματισμού εξασφαλίζει ακριβή έλεγχο διαστάσεων, γρήγορη ταχύτητα παραγωγής και σταθερή απόδοση.
Σχεδιασμένη για βιομηχανική χρήση, η εξατομικευμένη μηχανή μας υποστηρίζει εξατομικευμένα προφίλ για να ανταποκρίνεται στις διαφορετικές απαιτήσεις της στέγης.πλαίσιο μακράς διάρκειας ζωής και υδραυλικό σύστημα κοπής, αυτό το πρώην κυλίνδριο καπάκι καπάκι επεξεργάζεται αποτελεσματικά το γαλβανισμένο χάλυβα, το χρωματισμένο χάλυβα και τα φύλλα αλουμινίου, παράγοντας υψηλής ποιότητας πλακάκια καπάκι οροφής με ομαλές άκρες και ακριβείς διαστάσεις.
Κατασκευασμένο με ένα βαρύ πλαίσιο και ακριβώς σχεδιασμένους κυλίνδρους σχηματισμού, το μηχάνημα εξασφαλίζει συνεπή, χωρίς ρυτίδες προφίλ καπάκι κορυφογραμμής με στενές διαμετρικές ανοχές,ακόμη και κατά τη συνεχή παραγωγή μεγάλου όγκουΔιαθέτει φιλικό προς το χρήστη πίνακα ελέγχου, λειτουργία αυτόματης κοπής και χαρακτηριστικά προστασίας ασφάλειας για ασφαλή, αποτελεσματική λειτουργία.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πλατφόρμα σίτισης | Στάδιο τροφοδοσίας με διπλό χειρισμό (με κοπτήρα) |
| Δομή πλαισίου | Σίδηρος με τομή 350H· κατασκευή τύπου πλάκας τοίχου |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα 14 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 18 σειρές |
| Διάμετρος κύριο άξονα | Ø70 mm (Σκληρό άξονα) |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Εναλλακτικοί διακόπτες ορίων, επαγγελλόμενοι, ρελέ κλπ. |
| Εξωτερική τάση | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Ανεκτικότητα σε μήκος | ±1 mm |
| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | Περίπου 8000 χιλιοστά x 900 χιλιοστά x 1600 χιλιοστά |