| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για ράχες στέγης μας διαθέτει ένα στιβαρό ατσάλινο πλαίσιο που εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία και εκτεταμένη διάρκεια ζωής κατά τη συνεχή παραγωγή. Χρησιμοποιώντας ένα σύστημα διαμόρφωσης κυλίνδρων ακριβείας, παράγει ομαλές, ομοιόμορφες ράχες στέγης χωρίς παραμόρφωση ή γρατζουνιές στην επιφάνεια του μετάλλου. Η πλήρως αυτοματοποιημένη διαδικασία παραγωγής αυξάνει σημαντικά την αποδοτικότητα μειώνοντας ταυτόχρονα το κόστος εργασίας.
Εξοπλισμένη με ένα αξιόπιστο υδραυλικό σύστημα κοπής, αυτή η μηχανή προσφέρει ακριβείς, καθαρές κοπές χωρίς γρέζια. Οι κύλινδροι διαμόρφωσης είναι κατασκευασμένοι από κράμα χάλυβα υψηλής ποιότητας με σκληρυμένη επεξεργασία, παρέχοντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά και διατηρώντας σταθερή ακρίβεια προφίλ με την πάροδο του χρόνου. Ιδανικό για εργοστάσια μεταλλικών στεγών και κατασκευαστές δομικών υλικών.
Σχεδιασμένη για υψηλή απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, αυτή η μηχανή διαμόρφωσης ράχης στέγης ενσωματώνει ένα ισχυρό σύστημα κίνησης και βελτιστοποιημένη δομική διάταξη. Λειτουργεί με ελάχιστο θόρυβο και σταθερή απόδοση, δημιουργώντας ένα ασφαλέστερο, πιο άνετο περιβάλλον εργασίας, ενώ απαιτεί λιγότερη καθημερινή συντήρηση για τη μείωση του λειτουργικού κόστους.
Κατασκευασμένη σε αυστηρή συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας, αυτή η μηχανή υψηλής ταχύτητας προσφέρει σταθερή απόδοση, υψηλή παραγωγή και ισχυρή προσαρμοστικότητα σε διάφορες συνθήκες εργασίας. Εκτιμάται από διεθνείς πελάτες για την αξιόπιστη ποιότητα, την εύκολη λειτουργία και την ολοκληρωμένη υποστήριξη μετά την πώληση.
| Πλατφόρμα Τροφοδοσίας | Στάση Τροφοδοσίας με Διπλό Χειροκίνητο Μανιβέλα (με Κόφτη) |
|---|---|
| Δομή Πλαισίου | Συγκολλημένος Χάλυβας Τύπου 350H. Κατασκευή Τύπου Πλευρικού Τοιχώματος |
| Πάχος Πλευρικού Τοιχώματος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα 14mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 18 Σειρές |
| Διάμετρος Κύριου Άξονα | Ø70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Χαμηλής Τάσης | Διακόπτες Ορίου, Επαφείς, Ρελέ, κ.λπ. |
| Εξωτερική Τάση | 3-Φάση 380V, 50Hz |
| Ανοχή Μήκους | ±1mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | Περίπου 8000mm x 900mm x 1600mm |