| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτή η μηχανή διαμόρφωσης ρολού στέγης 310 με αυτόματη κοπή είναι μια εξαιρετικά αποδοτική λύση σχεδιασμένη για την παραγωγή μεταλλικών ρολών στέγης που χρησιμοποιούνται σε σύγχρονα συστήματα στέγης. Είναι ειδικά κατασκευασμένη για την επεξεργασία γαλβανισμένου χάλυβα και χρωμιωμένων φύλλων σε ακριβείς προφίλ στέγης που εξασφαλίζουν εξαιρετική στεγανότητα, δομική ακεραιότητα και αισθητική φινίρισμα στην κορυφή της στέγης.
Με πλάτος τροφοδοσίας 310 mm, η μηχανή είναι ιδανική για τυποποιημένες εφαρμογές στέγης και προσφέρει σταθερή, υψηλής ποιότητας παραγωγή. Η μηχανή διαθέτει στιβαρή κατασκευή χτισμένη με βαρέως τύπου ατσάλινο πλαίσιο 350H, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη σταθερότητα και αξιόπιστη απόδοση κατά τη συνεχή λειτουργία.
Εξοπλισμένη με 14 σταθμούς διαμόρφωσης και συμπαγείς άξονες 70 mm, παρέχει εξαιρετική ακρίβεια διαμόρφωσης και διατηρεί σταθερή ποιότητα σχήματος σε κάθε τελικό προϊόν. Το σύστημα μετάδοσης κίνησης με αλυσίδα ενισχύει περαιτέρω την ανθεκτικότητα, υποστηρίζοντας ομαλή και σταθερή παραγωγή σε ταχύτητες έως 0-8 m/min.
Η αυτοματοποίηση είναι ένα βασικό πλεονέκτημα αυτού του εξοπλισμού. Υιοθετεί ένα προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC σε συνδυασμό με μια φιλική προς το χρήστη οθόνη αφής, επιτρέποντας στους χειριστές να ρυθμίζουν εύκολα παραμέτρους όπως η ταχύτητα παραγωγής και το μήκος κοπής. Το αυτόματο υδραυλικό σύστημα κοπής εξασφαλίζει καθαρές κοπές χωρίς γρέζια μετά τη διαμόρφωση, μειώνοντας τη σπατάλη υλικού και βελτιώνοντας τη συνολική αποδοτικότητα παραγωγής, ελαχιστοποιώντας παράλληλα τη χειροκίνητη παρέμβαση.
| Πρώτη Ύλη | Γαλβανισμένη λαμαρίνα, χρωμιωμένη λαμαρίνα |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 310mm |
| Πάχος Κύλισης | 0.8mm |
| Ρυθμός Παραγωγής | 8M/min |
| Τόπος Προέλευσης | Cangzhou, Επαρχία Hebei |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | περίπου 6000mm x 1300mm x 1400mm |
| Σύστημα Κοπής | Μετά τη διαμόρφωση, κόβεται και ο τετράγωνος οδηγός με ράβδο σύνδεσης κόβεται (χωρίς γρέζια στην κοπή και εξαιρετικά χαμηλό ρυθμό συντήρησης) |
| Χρήση | Κτίριο |
| Ηλεκτρονικό Σύστημα Ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής PLC έλεγχος μετατροπής συχνότητας, σφάλμα μήκους κοπής ≤1mm |
| Υλικό Κυλίνδρων | Ακατέργαστη και λεπτή περιστροφή χάλυβα Νο. 45, κυλινδρική λείανση (οι νευρώσεις είναι από χάλυβα ρουλεμάν) |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (συμπαγής άξονας) |
Αποσυνδέστε την τροφοδοσία, καθαρίστε τη μηχανή, εφαρμόστε αντισκωριακό λάδι, καλύψτε την με κάλυμμα σκόνης και αποθηκεύστε την σε στεγνό περιβάλλον.
Ναι, οι προαιρετικές διαμορφώσεις περιλαμβάνουν πνευματική λήψη, υδραυλική λήψη και αυτόματους στοίβες.
Με κυλίνδρους ακριβείας και γυαλισμένους, σε συνδυασμό με μια σωστά σχεδιασμένη διαδικασία διαμόρφωσης, η μηχανή δεν θα γρατζουνίσει την επιφάνεια του φύλλου υπό κανονικές συνθήκες λειτουργίας.
Το ηλεκτρικό ντουλάπι διαθέτει σχεδιασμό ανθεκτικό στη σκόνη και την υγρασία, επιτρέποντάς του να λειτουργεί κανονικά ακόμη και μέσα σε ένα απλό εξωτερικό καταφύγιο.
Ναι, μπορεί να προσαρμοστεί με μηχανισμούς τοξοειδούς και κάμψης για να επιτρέψει τη διαμόρφωση κυρτών κεραμιδιών στέγης.