| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Κυματοειδών Φύλλων Οροφής από Γαλβανισμένο Μέταλλο με Καμπύλη (Τόξο) είναι μια εξειδικευμένη λύση σχεδιασμένη για την παραγωγή τόσο τυποποιημένων κυματοειδών φύλλων όσο και καμπύλων (τόξου) πάνελ οροφής. Είναι ιδανική για εφαρμογές όπως βιομηχανικά κτίρια, αποθήκες και χαλύβδινες κατασκευές μεγάλου ανοίγματος όπου απαιτούνται καμπύλα σχέδια οροφής.
Επεξεργάζεται γαλβανισμένο χάλυβα με πλάτος τροφοδοσίας 1000mm, η μηχανή εξασφαλίζει σταθερή διαμόρφωση και υψηλής ποιότητας φινίρισμα επιφάνειας για ανθεκτικά πάνελ οροφής.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή Κυματοειδών Φύλλων Οροφής |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Οροφή |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1000mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων διαμόρφωσης | 26 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Διπλό ράφι τροφοδοσίας με χειροκίνητη κίνηση (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 12000mmx1300mmx1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |