| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
DeMetalen gegalvaniseerde gegolfde dakplaat, boogpaneel, rolvormende machineis een gespecialiseerde oplossing die is ontworpen voor de productie van zowel standaard gegolfde platen als gebogen (boog) dakpanelen.en staalconstructies met grote spanningen waarbij gebogen daken nodig zijn.
De machine verwerkt gegalvaniseerd staal met een voedingsbreedte van 1000 mm en zorgt voor een consistente vormgeving en een hoogwaardige oppervlakteafwerking voor duurzame dakpanelen.
| Model nr. | Machines voor het maken van golvende dakplaten |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Voedingsbreedte | 1000 mm |
| Machinesysteem | 350H stalen frame |
| Snelheid van vorming | 0-40M/min |
| Type aangedreven | Keten aandrijving |
| Aantal walsen | 26 rijen gieten |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Voedingsmethode | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Specificatie | 12000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |