| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων 950T |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1220mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | 18 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Σχάρα τροφοδοσίας διπλής χειροκίνητης ταλάντωσης (με κύλινδρο πίεσης) |
| Πρώτες ύλες | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Πλάτος τροφοδοσίας | 1220mm |
| Προδιαγραφή | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χωρητικότητα προϊόντος | 400 σετ/έτος |