| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το Μηχάνημα Διαμόρφωσης Ράουλας Ράχης 300 είναι ένας επαγγελματικός και αποδοτικός εξοπλισμός ειδικά σχεδιασμένος για την παραγωγή μεταλλικών ράχων στέγης. Διαθέτει πλήρως αυτοματοποιημένη παραγωγική διαδικασία που περιλαμβάνει ξετύλιγμα, καθοδήγηση, διαμόρφωση με κυλίνδρους, κοπή σταθερού μήκους και παραλαβή τελικού προϊόντος. Ευρέως χρησιμοποιούμενο στην παραγωγή αξεσουάρ στέγης από χρωματιστό χάλυβα, αυτό το μηχάνημα παραδίδει σταθερά, υψηλής ποιότητας προϊόντα ράχης για διάφορα κατασκευαστικά έργα.
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιεί δομή πλάκας τοιχώματος από χάλυβα 350H συγκολλημένη με πλάκες τοιχώματος από ανθρακούχο χάλυβα 14mm, παρέχοντας εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα. Διαθέτει 18 σταθμούς διαμόρφωσης και συμπαγή κύριο άξονα Φ70mm. Τόσο οι άξονες όσο και οι κύλινδροι κατασκευάζονται από χάλυβα 45#, με τους κυλίνδρους να επεξεργάζονται μέσω λεπτής περιστροφής, επιχρωμίωσης και σκλήρυνσης για να διασφαλιστεί μεγάλη διάρκεια ζωής και ανώτερη απόδοση διαμόρφωσης.
Το μηχάνημα χρησιμοποιεί σύστημα κίνησης με αλυσίδα 1 ιντσών που τροφοδοτείται από κινητήρα υψηλής ποιότητας 5,5kW, παρέχοντας σταθερές ταχύτητες εξόδου 20-25m/min. Το σύστημα κοπής διαθέτει διπλές γραμμικές οδηγούς και μηχανισμό κοπής με αντλία λαδιού 4kW με ψύξη αέρα, εξοπλισμένο με λεπίδες υψηλής ποιότητας Cr12Mov. Αυτή η διαμόρφωση εξασφαλίζει κοπή χωρίς γρέζια, χαμηλά ποσοστά αστοχίας και περιλαμβάνει λειτουργίες συναγερμού και τηλεχειρισμού για ασφαλέστερη, πιο βολική λειτουργία.
Λειτουργούμενο μέσω PLC και ξεχωριστού συστήματος ελέγχου οθόνης αφής με περιστροφικό μετρητή για ακριβή μέτρηση μήκους, το μηχάνημα διατηρεί σφάλματα μήκους εντός ±1mm. Υποστηρίζει τριφασική παροχή ρεύματος 380V και έρχεται εξοπλισμένο με ηλεκτρικό ξετυλιχτήρα 3T. Συμπαγές σε σχεδιασμό με σταθερή απόδοση, αυτό το μηχάνημα είναι εύκολο στη λειτουργία και τη συντήρηση, καθιστώντας το ιδανική λύση για την κατασκευή κεραμιδιών στέγης.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πλατφόρμα Τροφοδοσίας | Στάση Τροφοδοσίας με Διπλό Χειροκίνητο Μοχλό (με Κόφτη) |
| Δομή Πλαισίου | Συγκολλημένος Χάλυβας Διατομής 350H· Δομή Τύπου Πλάκας Τοιχώματος |
| Πάχος Πλάκας Τοιχώματος | Πλάκα Ανθρακούχου Χάλυβα 14mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 18 Σειρές |
| Διάμετρος Κύριου Άξονα | Ø70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Χαμηλής Τάσης | Τερματικοί Διακόπτες, Ρελέ, κ.λπ. |
| Εξωτερική Τάση | Τριφασικό 380V, 50Hz |
| Ανοχή Μήκους | ±1mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | Περίπου 8000mm x 900mm x 1600mm |