| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | 18.5 m wysokości platforma podnosząca |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Wysokość podnoszenia | 180,5 m |
| Wyposażone w maszyny do formowania | Wszystkie maszyny do tworzenia paneli dachowych i serii Jiaochi, silniki, napędy reduktorów, obcięcie hydrauliczne |
| Pojemność nośna | Poziom masy |
| Pojemność podnoszenia | 8 ton |
| Tryb uruchamiania | Przenoszenie się |
| Ruchy | Pojazd |
| Pakiet transportowy | Pojemnik |
| Wymagane napięcie i moc | 380 V, 11 kW |
| Pojemność produkcyjna | 400 zestawów/rok |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |