| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Struktura regałów | ramy rur 80 kwadratowych |
|---|---|
| Zestaw do karmienia | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Urządzenie do strzyżenia | 4 kW hydrauliczne obcinanie pompy olejowej (nieprzerwanie) |
| Liczba grup rol | 12 pasów |
| Materiał ostrza | CR12MOV |
| Tryb transmisji | 4 kW napędu serwo biegów |
| Prędkość | 20-30 m/min |
| Konfiguracja systemu sterowania elektronicznego | Podzielony ekran dotykowy elektryczna skrzynka sterująca, Z zdalnym sterowaniem, alarm |