| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Bu yüksek performanslı çatı sırtı başlığı rulo şekillendirme makinesi, çatı sistemlerinde kullanılan hassas metal sırt başlıkları üretmek için özel olarak tasarlanmıştır.Devamlı soğuk rulo şekillendirme teknolojisini kullanmak, makine galvanizli veya önceden boyalı çelik bobinleri hem estetik çekiciliği hem de işlevsel performansı sağlayan doğru şekillendirilmiş sırt kapağı profillerine dönüştürür.
Bitiş ürünleri mükemmel bir mühürleme performansı sağlar, çatıları su nüfuzundan etkili bir şekilde korurken genel dayanıklılığı artırır ve temiz ve tekdüze bir görünüm sağlar.
| Model NO | 460 Ridge kiremitleri |
|---|---|
| Makine çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Motor | 4kW veya 5.5kW yağ pompası motoru |
| Duvar paneli kalınlığı | 14 mm duvar panelleri |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Lastik seti sayısı | 16 satır kalıplama |
| Döner çapı | 70 miğfer |
| Kesme gücü | 5.5kW'lık servo sürücü |
| Tekerlekler | 45# tekerlek |
| Kullanımı | Çatı |
| Spesifikasyon | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |