| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτή η υψηλής απόδοσης μηχανή διαμόρφωσης ρολών για κεραμίδια στέγης έχει σχεδιαστεί ειδικά για την παραγωγή μεταλλικών κεραμιδιών στέγης ακριβείας που χρησιμοποιούνται σε συστήματα στέγης. Χρησιμοποιώντας συνεχή τεχνολογία διαμόρφωσης ψυχρής έλασης, η μηχανή μετατρέπει γαλβανισμένα ή προ-βαμμένα χαλύβδινα πηνία σε προφίλ κεραμιδιών στέγης ακριβούς σχήματος που προσφέρουν τόσο αισθητική εμφάνιση όσο και λειτουργική απόδοση.
Τα τελικά προϊόντα παρέχουν εξαιρετική απόδοση στεγανοποίησης, προστατεύοντας αποτελεσματικά τις στέγες από τη διείσδυση νερού, ενώ ενισχύουν τη συνολική ανθεκτικότητα και προσφέρουν μια καθαρή, ομοιόμορφη εμφάνιση.
| Αριθμός Μοντέλου | 460 Κεραμίδια Στέγης |
|---|---|
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Κινητήρας | Κινητήρας αντλίας λαδιού 4kW ή 5.5kW |
| Πάχος πάνελ τοίχου | Πάνελ τοίχου 14mm |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | Μορφοποίηση 16 σειρών |
| Διάμετρος άξονα | 70 άξονες |
| Ισχύς κοπής | Σερβοκινητήρας 5.5kW |
| Τροχοί | Τροχοί 45# |
| Χρήση | Στέγη |
| Προδιαγραφή | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |