| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | Horizontale Cilinder Golfplaat Machine |
| Besturingssysteem | PLC |
| Rolbreedte | 750 mm - 1250 mm |
| Materiaal | Gegalvaniseerde staalplaat, gekleurde staalplaat |
| Motor | 11 kW |
| Spanning | 380 V |
| Dikte | 0,14 mm - 0,3 mm |
| Aandrijving | Ketting |
| Aandrijfmethode | Elektrisch |
| Gebruik | Dak, Wand, Vloer |
| Automatisering | Volledig Automatisch |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |