| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Voedingsplatform | Bijdraagbare voedingsstand (met snijmachine) |
| Ruimte structuur | Gelast staal met 350 H-sectie; muurplaatconstructie |
| Dikte van de wandplaat | 14 mm koolstofstaalplaat |
| Vorming van stations | 18 rijen |
| Hoofdaksdiameter | Ø70 mm (vaste as) |
| Elektrische onderdelen voor laagspanning | Beperkingsschakelaars, contactoren, relais, enz. |
| Externe spanning | 3-fase 380V, 50Hz |
| Lange tolerantie | ± 1 mm |
| Algemene afmetingen (L x W x H) | Ongeveer 8000 mm x 900 mm x 1600 mm. |