| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Besleme platformu | Çift elle devreye giren besleme basamağı (kesici ile) |
| Çerçeve Yapısı | 350H bölümlü kaynaklı çelik; Duvar levhası tipinde yapı |
| Duvar levhasının kalınlığı | 14 mm karbon çelik plaka |
| Stasyonları Oluşturmak | 18 satır |
| Ana şaft çapı | Ø70mm (Solut Çubuk) |
| Düşük gerilimli elektrikli bileşenler | Sınır anahtarları, kontaktörler, röleler vb. |
| Dış Voltaj | Üç fazlı 380V, 50Hz |
| Uzunluk Toleransı | ±1mm |
| Toplam Boyutlar (L x W x H) | Yaklaşık 8000 mm x 900 mm x 1600 mm. |