| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης ρολού καπέλου 460 είναι μια λύση υψηλής απόδοσης ειδικά σχεδιασμένη για την παραγωγή μεταλλικών καπέλων στέγης. Χρησιμοποιείται ευρέως στις βιομηχανίες κατασκευής λαμαρινών στέγης και είναι κατάλληλη για την παραγωγή διαφόρων προφίλ κεραμιδιών στέγης με υψηλή ακρίβεια και συνέπεια. Με τον προηγμένο σχεδιασμό και την στιβαρή κατασκευή της, αυτή η μηχανή εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία και μακροχρόνια αξιοπιστία.
Η μηχανή είναι κατασκευασμένη με βαρέως τύπου ατσάλινο πλαίσιο και ενισχυμένες πλευρικές πλάκες, παρέχοντας εξαιρετική ακαμψία και αντίσταση στους κραδασμούς κατά την παραγωγή υψηλής ταχύτητας. Οι κύλινδροι διαμόρφωσης είναι κατασκευασμένοι από χάλυβα υψηλής ποιότητας 45#, επεξεργασμένοι με μηχανουργική ακριβείας και φινιρισμένοι με επίστρωση σκληρού χρωμίου για ενίσχυση της αντοχής στη φθορά και παράταση της διάρκειας ζωής.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πλατφόρμα εισαγωγής | Στάση τροφοδοσίας με χειροκίνητο στρόφαλο (με λεπίδα κοπής) |
| Δομή πλαισίου | Συγκολλημένος χάλυβας 350H· Κατασκευή τύπου πλευρικής πλάκας |
| Πάχος πλευρικής πλάκας | Πλάκα ανθρακούχου χάλυβα 14mm |
| Σταθμοί διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Διάμετρος κύριου άξονα | Ø70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας #45 |
| Υλικό κυλίνδρου | Χάλυβας #45 (Ακριβείας, επιχρωμιωμένος και θερμικά επεξεργασμένος) |
| Μέτρηση μήκους | Περιστροφικός μετρητής (με στήριγμα γραμμικού ολισθητήρα) |
| Εξωτερική τάση | 3-φασική 380V, 50Hz |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Τερματικοί διακόπτες, επαφείς, ρελέ, κ.λπ. |
Α: Παρέχουμε πλήρη προ-πωλησιακή εξυπηρέτηση, συμπεριλαμβανομένων απαντήσεων σε όλες τις ερωτήσεις σας σχετικά με τις μηχανές μας, όπως τεχνικές παραμέτρους, τιμή, όρους πληρωμής κ.λπ. Εάν θέλετε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας και να επιθεωρήσετε τις μηχανές, μπορούμε να σας στείλουμε επιστολή πρόσκλησης και να σας προσφέρουμε τη θερμότερη υποδοχή μας.
Α: Θα ολοκληρώσουμε την παραγωγή εγκαίρως σύμφωνα με τον επιβεβαιωμένο χρόνο παράδοσης.
Α: Ναι, έχουμε έμπειρους τεχνικούς που μπορούν να παρέχουν επαγγελματική τεχνική υποστήριξη και συμβουλές όποτε τις χρειάζεστε.
Α: Το πλαίσιο της μηχανής είναι παχύτερο και δεν παραμορφώνεται ακόμη και μετά από παρατεταμένη χρήση. Οι κύλινδροι διαθέτουν υψηλή ακρίβεια, εξασφαλίζοντας ένα τυπικό και συνεπές προφίλ πάνελ. Το σύστημα κοπής είναι σταθερό, εγγυώμενο ακριβή ακρίβεια μήκους. Διαθέτει χαμηλό ποσοστό αστοχίας και χαμηλό κόστος συντήρησης. Προσφέρει σημαντικά μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.