| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το Μηχάνημα Διαμόρφωσης Κυλίνδρων Τ-προφίλ είναι μια ειδικά σχεδιασμένη, υψηλής απόδοσης συσκευή παραγωγής, κατασκευασμένη ειδικά για την κατασκευή μεταλλικών προφίλ σχήματος Τ. Αυτά τα προφίλ χρησιμεύουν ως κρίσιμα εξαρτήματα σε πολλαπλές βιομηχανίες, βρίσκοντας ευρεία εφαρμογή σε κατασκευαστικά έργα, συστήματα ανάρτησης οροφών, εγκαταστάσεις πλαισίων διαχωριστικών, δομές στήριξης πορτών και κουφωμάτων, καθώς και σε διάφορες αρχιτεκτονικές και διακοσμητικές εφαρμογές.
Ενσωματώνοντας προηγμένη τεχνολογία ψυχρής διαμόρφωσης κυλίνδρων, το μηχάνημα προσφέρει εξαιρετική ακρίβεια επεξεργασίας, με αποτέλεσμα προφίλ με λείες επιφάνειες και σταθερά, ομοιόμορφα σχήματα που πληρούν αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα. Ο συνδυασμός εξαρτημάτων ακριβείας και έξυπνου ελέγχου όχι μόνο αυξάνει τη συνολική αποδοτικότητα παραγωγής, αλλά μειώνει επίσης την ανάγκη για χειροκίνητη παρέμβαση, καθιστώντας το μηχάνημα μια οικονομικά αποδοτική λύση για μαζική παραγωγή.
Το μηχάνημα υποστηρίζει την επεξεργασία ενός ευρέος φάσματος μεταλλικών υλικών, συμπεριλαμβανομένου του γαλβανισμένου χάλυβα, του ανθρακούχου χάλυβα, του ανοξείδωτου χάλυβα και του αλουμινίου. Κάθε τύπος υλικού μπορεί να διαμορφωθεί σε προσαρμοσμένα μεγέθη Τ-προφίλ, επιτρέποντας στους κατασκευαστές να προσαρμόσουν τα τελικά προϊόντα για να καλύψουν συγκεκριμένες απαιτήσεις έργου.
| Τμήμα Διαμόρφωσης Κυλίνδρων | |
| Δομή Πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
|---|---|
| Αριθμός Περασμάτων Διαμόρφωσης | 16 σειρές |
| Πάχος Τοιχώματος | 20mm |
| Σχάρα Τροφοδοσίας | Ζώνη τροφοδοσίας με μανιβέλα δύο χεριών με έλξη μαχαιριού |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Ελέγχου | Χωριστό κουτί ηλεκτρικού ελέγχου με οθόνη αφής και τηλεχειριστήριο |
| Βίδες/Ράβδοι Έλξης | Τυπικές βίδες, ράβδοι έλξης 35 |
| Ταχύτητα Κυλίνδρου | 0,5m/min, 4m/min |
| Κύλινδροι Διαμόρφωσης | Χάλυβας 45#, χονδρική κατεργασία + φινίρισμα στροφής + εξωτερική κυλινδρική λείανση + ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση, σκληρότητα 45-50 HRC |
| Συσκευή Κοπής | Ηλεκτρική κόφτρα σερβο 5,5kW |
| Ισχύς Αντλίας Υδραυλικού | 4KW |
| Τμήμα Διάτρησης | |
| Σχάρα | Ανεξάρτητη σχάρα |
| Συσκευή Τροφοδοσίας | Σερβο τροφοδοσία |
| Ισχύς Κινητήρα Τροφοδοσίας | Σερβοκινητήρας 1,5 kW |
Αποσυνδέστε την τροφοδοσία, καθαρίστε το μηχάνημα, εφαρμόστε αντισκωριακό λάδι, καλύψτε το με κάλυμμα σκόνης και αποθηκεύστε το σε στεγνό περιβάλλον.
Απαιτείται μόνο ένας χειριστής συν ένα άτομο για τη διαχείριση της εξόδου. Για πλήρως αυτοματοποιημένα μοντέλα, αρκεί ένα άτομο.
Υλικά ψυχρής διαμόρφωσης όπως χάλυβας με έγχρωμη επίστρωση, γαλβανισμένος χάλυβας, κράμα αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου και ανοξείδωτος χάλυβας.
Ναι, οι προαιρετικές διαμορφώσεις περιλαμβάνουν πνευματική λήψη, υδραυλική λήψη και αυτόματους στοίβες.
Ο εξοπλισμός είναι εξοπλισμένος με υδραυλικό σύστημα ευθυγράμμισης ή μηχανισμό οδηγού τροφοδοσίας ρυθμιζόμενο χειροκίνητα, επιτρέποντας εύκολη διόρθωση.