| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | C21 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Χαλύβδινο πλαίσιο 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | 23 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ80mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Διπλό ράφι τροφοδοσίας με χειροκίνητη ταλάντευση (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |