| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης ψυχρής έλασης είναι ένα προηγμένο σύστημα παραγωγής υψηλής ακρίβειας, σχολαστικά σχεδιασμένο για την κατασκευή χαλύβδινων προφίλ υψηλής ποιότητας με εξαιρετική συνέπεια και μακροχρόνια αξιοπιστία λειτουργίας. Σχεδιασμένος για να ανταποκρίνεται στις αυστηρές απαιτήσεις της βιομηχανικής μεταλλουργίας, αυτός ο εξοπλισμός προσφέρει αδιαπραγμάτευτη ακρίβεια διαστάσεων και δομική ακεραιότητα, διασφαλίζοντας σταθερή, συνεπή απόδοση σε συνεχείς, υψηλού όγκου παραγωγικές σειρές.
Κατασκευασμένη με ανώτερα, ανθεκτικά εξαρτήματα και ένα στιβαρό, άκαμπτο συγκολλημένο πλαίσιο, η μηχανή εγγυάται άψογη λεία επιφάνεια, εξαιρετικά ακριβείς διαστάσεις και αξιόπιστη λειτουργία καθ' όλη τη διάρκεια μεγάλων κύκλων παραγωγής.
Εξοπλισμένη με ένα πλήρως αυτόματο σύστημα ελέγχου PLC, η γραμμή παραγωγής ενσωματώνει απρόσκοπτα τη φόρτωση πηνίου, την ευθυγράμμιση, την καθοδήγηση, τη διαμόρφωση, την κοπή με σερβο, τη διάτρηση και την έξοδο τελικού προϊόντος σε μία, αδιάκοπη ροή εργασίας. Η φιλική προς τον χρήστη διεπαφή ανθρώπου-μηχανής επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση παραμέτρων, την γρήγορη εναλλαγή προφίλ και την παρακολούθηση της παραγωγής σε πραγματικό χρόνο, διασφαλίζοντας ασφαλή, αποτελεσματική και χωρίς σφάλματα λειτουργία, ενώ απλοποιεί την καθημερινή διαχείριση και συντήρηση.
Η μηχανή υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, συμπεριλαμβανομένου του γαλβανισμένου χάλυβα, του προβαμμένου χάλυβα, του ψυχρής έλασης χάλυβα και των φύλλων αλουμινίου, καλύπτοντας ποικίλες ανάγκες παραγωγής. Προσφέρουμε πλήρη προσαρμογή για κάθε βασική προδιαγραφή: σχεδιασμός προφίλ, πάχος υλικού, ταχύτητα διαμόρφωσης, αριθμός σταθμών διαμόρφωσης, τύπος κοπής και μάρκα ηλεκτρικών εξαρτημάτων (με επιλογές όπως Delta, Omron και Siemens για να ταιριάζουν στις απαιτήσεις λειτουργίας σας).
| Τμήμα Διαμόρφωσης Κυλίνδρων | |
| Δομή Πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετραγωνικών κουτιών |
|---|---|
| Αριθμός Σειρών Διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Πάχος Πάνελ Τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης Υλικού | Τροφοδότης με δισύρματο μοχλό με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κίνηση με γρανάζια |
| Άξονας Κυλίνδρου Διαμόρφωσης | 50mm συμπαγής άξονας |
| Τύπος Συσκευής Κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς Υδραυλικής Αντλίας | 4 kW |
| Υλικό Εργαλείων | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 HRC |
| Τμήμα Διάτρησης | |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
| Συσκευή Τροφοδοσίας | Σερβοτροφοδότης |
| Ισχύς Κινητήρα Τροφοδοσίας | 1.5 kW (σερβοκινητήρας) |