| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل ماشین | 1.3m ماشین صاف کننده فولاد ضد زنگ |
| مواد قابل استفاده | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت مواد | ۱-۲ میلی متر (استانداردی: ۲ میلی متر) |
| عرض تغذیه | ۱۳۰۰ میلی متر |
| عرض موثر شکل گیری | ۱۲۵۰ میلی متر |
| ساخت گذرنامه | 7 بالا، 6 پایین |
| گودال اصلی | Φ90mm گره جامد |
| مواد رول | 45Cr، خاموش شده، سخت شده، کروم شده |
| قدرت موتور | 7.5KW |
| سرعت کار | 15 تا 25 متر/دقیقه |
| سیستم برش | برش الکتریکی، بدون برر، کنترل از راه دور |
| مواد تیغه | Cr12 |
| سیستم کنترل | PLC + صفحه لمسی |
| دقت طول | ±1mm |
| ولتاژ | سه فاز 380V 50Hz |