| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Makine Modeli | 1.3m Paslanmaz Çelik Tesviye Makinası |
| Uygulanabilir Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme Kalınlığı | 1-2mm (Standart: 2mm) |
| Besleme Genişliği | 1300mm |
| Etkili Şekillendirme Genişliği | 1250mm |
| Geçişler Oluşturma | 7 üst, 6 alt |
| Ana Mil | Φ90mm katı şaft |
| Rulo Malzemesi | 45Cr, söndürülmüş, temperlenmiş, krom kaplama |
| Motor Gücü | 7.5KW |
| Çalışma Hızı | 15-25 m/dak |
| Kesim Sistemi | Elektrikli kesme, çapaksız, uzaktan kumanda |
| Bıçak Malzemesi | Cr12 |
| Kontrol Sistemi | PLC + dokunmatik ekran |
| Uzunluk Doğruluğu | ±1 mm |
| Gerilim | Üç fazlı 380V 50Hz |