| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | 460 Dachówki kalenicowe |
|---|---|
| Rama maszyny | Rama ze stali 350H |
| Silnik | Silnik pompy olejowej 4kW lub 5,5kW |
| Grubość panelu ściennego | Panele ścienne 14mm |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Liczba zestawów walcarek | Formowanie 16-rzędowe |
| Średnica wrzeciona | Wały 70 |
| Moc cięcia | Napęd serwo 5,5kW |
| Koła | Koła 45# |
| Zastosowanie | Dach |
| Specyfikacja | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |