| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Numer modelu | c21 |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Dach |
| Szerokość podawania | 1250mm |
| Rama maszyny | Rama ze stali 350H |
| Prędkość formowania | 0-40M/min |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczny |
| Liczba zestawów walcarek | Formowanie 23 rzędów |
| Średnica wrzeciona | Φ80mm (Wał lity) |
| Dostosowany | Dostosowany |
| Metoda podawania | Dwustronny stojak do podawania ręcznego (z rolką dociskową) |
| Specyfikacja | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |