| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model | 1110 |
|---|---|
| Szerokość podawania | 1250 mm |
| Odpowiedni materiał | Płyty ze stali barwionej, Płyty ze stali ocynkowanej |
| Standardy materiałowe | Q235 |
| Gęstość materiału | 00,3-0,5 mm |
| Ramka maszyny | Stal standardowa 400H |
| Grubość płyty ściennej | 16 mm |
| Tworzenie stacji rolkowych | Wiersze 16-21 |
| Materiał z rolki | 45Cr (wygaszone / hartowane / drobno obrócone / chromowane) |
| Włócznik główny | Φ80 mm wał stały |
| Silnik główny | Serwo silnik o mocy 11 kW |
| Przekaz | Napęd skrzynki biegów |
| Prędkość produkcji | 4-12 m/min |
| Rodzaj cięcia | Cięcie po formowaniu, elektryczne cięcie podwójnego przewodnika liniowego |