| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model | 1110 |
|---|---|
| Voedingsbreedte | 1250 mm |
| Geschikt materiaal | Kleurstaalplaat, gegalvaniseerd staalplaat |
| Materiaalnorm | Q235 |
| Materiaaldikte | 0.3-0,5 mm |
| Machinesysteem | 400H standaardstaal |
| Dikte van de wandplaat | 16 mm |
| Vorming van rolstations | Rekeningen |
| Rolmateriaal | 45Cr (verdoofd / gehard / fijn gedraaid / gechroomd) |
| Hoofdschacht | Φ80 mm vaste as |
| Hoofdmotor | Servomotor van 11 kW |
| Transmissie | Versnellingsbak aandrijving |
| Productiesnelheid | 4-12 m/min |
| Snijtype | Elektrische scheerwerkingen na het vormen, met dubbele lineaire gids |