| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model | 1110 |
|---|---|
| Besleme Genişliği | 1250 mm |
| Uygun Malzeme | Renkli sac, Galvanizli sac |
| Malzeme Standardı | Q235 |
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.5 mm |
| Makine Şasisi | 400H standart çelik |
| Yan Plaka Kalınlığı | 16 mm |
| Şekillendirme Merdane İstasyonları | 16-21 sıra |
| Merdane Malzemesi | 45Cr (söndürülmüş / temperlenmiş / ince tornalanmış / krom kaplanmış) |
| Ana Mil | Φ80 mm masif mil |
| Ana Motor | 11 kW servo motor |
| Şanzıman | Dişli kutusu tahriki |
| Üretim Hızı | 4-12 m/dk |
| Kesme Tipi | Form sonrası kesme, çift doğrusal kılavuzlu elektrikli kesme |