| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Çerçeve Yapısı | Dikey kemerli çerçeve yapısı, 35-45 mm kalınlığında; Frezeleme işlemeli tavlanmış profil çelik; 350# H-kiriş çelik ile kaynaklanmış; Kaynak sonrası pas önleyici işlem |
| Form Sırası Sayısı | 22 sıra |
| Duvar Paneli Kalınlığı | 20mm |
| Malzeme Besleyici | Çekme kesicili iki el kranklı besleyici |
| Şanzıman Yöntemi | Dişli tahrik |
| Hadve Hızı | 25 metre/dakika |
| Kesme Cihazı Tipi | Hidrolik makas |
| Hidrolik Pompa Gücü | 4 kW |
| Takım Malzemesi | Sert krom kaplama yüzey işlemeli 45# çelik |
| Çerçeve | Bağımsız çerçeve |
| Besleme Cihazı | Servo besleyici |
| Besleme Motor Gücü | 1.5 kW (servo motor) |
| Bobin Açıcı | 3 ton |
| Gevşetme/Sıkıştırma Mekanizması | Mil segmenti gevşetme: Manuel |
| Ana Tahrik Gücü | 2.2 kW |