| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Malzeme | Galvanizli sac 2.0mm-2.5mm |
|---|---|
| Makine Gövdesi | Kutu kaynaklı gövde |
| Duvar Paneli | T=55mm kemer tarzı |
| Rulo Grubu Sayısı | 24 ana rulo grubu |
| Rulo Malzemesi | CR12 hassas tornalama ve sert krom kaplama |
| Mil Malzemesi | 45# yüksek kaliteli çelik temperli |
| Mil Çapı | Φ80mm masif şaft |
| Şanzıman Modu | Dişli kutusu şanzımanı |
| Üretim Hızı | 8m-50m/dakika |
| Hidrolik Kesme Gücü | 11kw büyük valf bıçaklı pompa istasyonu |
| Kesme | Makineyi durdurmadan hidrolik bükme ve kesme |
| Kesme Kalıbı | İki bıçakla kesme, Cr12 söndürme işlemi, HRC58-60 |
| Elektronik Kontrol Sistemi | Endüstriyel bilgisayar PLC frekans dönüşüm kontrolü, kesme uzunluğu hatası ≤ 2mm 55KW değişken frekanslı dokunmatik ekran dikey elektrik kontrol kutusu uzaktan kumandalı |
| Genel Boyutlar | Uzunluk 2250, Genişlik 1250, Yükseklik 1400 |