| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Materiał | Blacha ocynkowana 2,0 mm-2,5 mm |
|---|---|
| Rama maszyny | Rama spawana skrzynkowa |
| Panel ścienny | Styl łukowy T=55 mm |
| Liczba grup rolek | 24 grupy rolek głównych |
| Materiał rolek | Precyzyjne toczenie CR12 i chromowanie na twardo |
| Materiał wrzeciona | Stal wysokiej jakości 45# hartowana |
| Średnica wrzeciona | Solidny wał Φ80 mm |
| Tryb transmisji | Przekładnia zębata |
| Prędkość produkcji | 8 m-50 m/minutę |
| Moc cięcia hydraulicznego | Stacja pomp z pompą łopatkową 11 kW |
| Cięcie | Skręcanie i cięcie hydrauliczne bez zatrzymywania maszyny |
| Forma do cięcia | Cięcie dwoma ostrzami, obróbka hartowania Cr12, HRC58-60 |
| System sterowania elektronicznego | Komputer przemysłowy PLC sterowanie konwersją częstotliwości, błąd długości cięcia ≤ 2 mm 55 KW falownik ekran dotykowy pionowa skrzynka elektryczna z pilotem |
| Wymiary całkowite | Długość 2250, Szerokość 1250, Wysokość 1400 |