| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | Gegalvaniseerd plaatstaal 2,0 mm - 2,5 mm |
|---|---|
| Machineframe | Dooslasframe |
| Wandpaneel | T=55mm boogstijl |
| Aantal Rolgroepen | 24 groepen hoofdrollen |
| Rolmateriaal | CR12 precisiedraaien en hardchroom plating |
| Asmateriaal | 45# hoogwaardig staal gehard |
| Asdiameter | Φ80mm massieve as |
| Transmissiemodus | Versnellingsbak transmissie |
| Productiesnelheid | 8m - 50m per minuut |
| Hydraulisch Schaarvermogen | 11 kW pompstation met grote kleppomp |
| Snijden | Hydraulisch draaien en scharen zonder de machine te stoppen |
| Snijmal | Snijden met twee messen, Cr12 quenching behandeling, HRC58-60 |
| Elektronisch Besturingssysteem | Industriële computer PLC frequentieconversiebesturing, snijlengtefout ≤ 2 mm 55KW variabele frequentie touchscreen verticale elektrische schakelkast met afstandsbediening |
| Totale Afmetingen | Lengte 2250, Breedte 1250, Hoogte 1400 |