| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model | 1110 |
|---|---|
| Besleme genişliği | 1250 mm |
| Uygun Malzeme | Renkli çelik levha, Galvanizli çelik levha |
| Malzeme Standartı | Q235 |
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.5 mm |
| Makine Çerçevesi | 400H standart çelik |
| Duvar levhasının kalınlığı | 16 mm |
| Rol istasyonları oluşturma | 16-21 satır |
| Rulo malzemesi | 45Cr (sürülmüş / ısıtılmış / ince döndürülmüş / kromlanmış) |
| Ana şafta | Φ80 mm katı akım |
| Ana motor | 11 kW'lık servomotor |
| İletişim | Dönüştürme kutu sürücüsü |
| Üretim Hızı | 4-12 m/min |
| Kesim Tipi | Sonrasında kesme, çift doğrusal kılavuzlu elektrikli tıraş |