| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model | 1110 |
|---|---|
| Invoerbreedte | 1250 mm |
| Geschikt Materiaal | Kleurstaalplaat, Gegalvaniseerde staalplaat |
| Materiaalnorm | Q235 |
| Materiaaldikte | 0,3-0,5 mm |
| Machineframe | 400H standaard staal |
| Dikte zijplaten | 16 mm |
| Vormrollen stations | 16-21 rijen |
| Rolmateriaal | 45Cr (gehard / getemperd / fijn gedraaid / chroomgeplateerd) |
| Hoofdas | Φ80 mm massieve as |
| Hoofdmotor | 11 kW servo motor |
| Transmissie | Versnellingsbak aandrijving |
| Productiesnelheid | 4-12 m/min |
| Snijtype | Post-forming snijden, dubbele lineaire geleiding elektrische shearing |