| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | M-vormige koudbuigvormapparatuur |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Frameconstructie | Precisiefrezen van vierkante kokers |
| Aantal vormrijen | 14 rijen |
| Wandpaneeldikte | 20 mm |
| Materiaaltoevoerder | Tweehandige kruktoevoerder met trekker |
| Transmissiemethode | Tandwielaandrijving |
| Vormrolas | 50 mm massieve as |
| Snijapparaattype | Hydraulische scharen |
| Hydraulische pompvermogen | 4 kW |
| Gereedschapsmateriaal | CR12 Mov, gehard tot 58-62 HRC |
| Frame | Onafhankelijk frame |
| Voedingseenheid | Servotoevoerder |
| Voedingsmotorvermogen | 1,5 kW (servomotor) |