| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Sprzęt do formowania na zimno w kształcie litery M |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Struktura ramy | Precyzyjne frezowanie pudełek kwadratowych |
| Liczba wierszy tworzących | 14 wierszy |
| Grubość paneli ściennych | 20 mm |
| Podsycacz materiału | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Sposób przekazywania | Przesyłka biegów |
| Włókno rolkowe | Włókno stałe 50 mm |
| Rodzaj urządzenia do cięcia | Łańcuchy hydrauliczne |
| Moc pompy hydraulicznej | 4 kW |
| Materiał do narzędzi | CR12 Mov, utwardzony do 58-62 kW |
| Ramka | Niezależna ramka |
| Urządzenie do karmienia | Serwozadostówka |
| Moc silnika zasilającego | 10,5 kW (silnik serwowy) |