| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Verticale plaat | Vervaardigd van 12 mm dikke verticale plaat |
|---|---|
| Hoogste en onderste gereedschapsholders | met een breedte van niet meer dan 30 mm |
| Spindeldiameter | 70 mm |
| Motor | 7.5 kW remmotor |
| Ongeveer gewicht | Ongeveer 560 kg |
| Bladmateriaal | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| Ongeveer de afmetingen van de machine | 1750 mm × 750 mm × 1000 mm |