| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Płytka pionowa | Wykonana z płyty pionowej o grubości 12 mm |
|---|---|
| Górne i dolne posiadacze narzędzi | Z spawanymi płytami środkowymi o grubości 30 mm |
| Średnica wrotnika | 70 mm |
| Silnik | 7silnik hamulcowy o mocy 0,5 kW |
| Przybliżona waga | Około 560 kg |
| Materiał ostrza | Silikon 9-chromu |
| Przybliżone wymiary maszyny | 1750 mm × 750 mm × 1000 mm |