| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Dikey plaka | 12 mm kalınlığında dikey levhalardan yapılmış |
|---|---|
| Üst ve alt alet tutucular | 30 mm kalınlığında orta levhalardan kaynaklanmış |
| Döner çapı | 70 mm |
| Motor | 7.5kW fren motoru |
| Yaklaşık Ağırlık | Yaklaşık 560kg |
| Kılıç malzemesi | Dokuz kromlu silikon |
| Makinenin Yaklaşık Boyutları | 1750 mm × 750 mm × 1000 mm |