| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Ruimte structuur | Precisiefrees van vierkante dozen |
|---|---|
| Aantal gietpassages | 16 rijen |
| Dikte van wandpaneel | 20 mm |
| Voederrek | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Configuratie van het elektrisch besturingssysteem | Elektrische bedieningsbak met gesplitst touchscreen met afstandsbediening |
| Schroeven/trekstokken | Standaard schroeven, 35 trekstangen |
| Rollersnelheid | 0.5m/min, 4m/min |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 45# staal, ruwe bewerking + afwerking + buitenste cilindrische slijpwerk + galvanisering, hardheid 45-50 HRC |
| Scheerapparaat | 5.5kW servo-elektrische scheerkracht |
| Hydraulische pompvermogen | 4 kW |
| Deeltjes | vrijstaande rek |
|---|---|
| Voedingstoestel | Servovovoeding |
| Voedingsmotorvermogen | 1Servomotor van 0,5 kW |