| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δομή πλαισίου | Επεξεργασία με ακρίβεια τετραγωνικών κιβωτίων |
|---|---|
| Αριθμός διαβατηρίων χύτευσης | 16 σειρές |
| Μοντέλο | 20 χιλιοστά |
| Κρεβάτι τροφής | Δύο χειροκίνητη ζώνη τροφοδοσίας με τράβηγμα μαχαιριού |
| Διαμόρφωση συστήματος ηλεκτρικού ελέγχου | Ηλεκτρικό κουτί χειρισμού με μοιραστή οθόνη αφής με τηλεχειριστήριο |
| Στροφές/Στραβές σύρματος | Τυπικές βίδες, 35 ράβδοι έλξης |
| Ταχύτητα κυλίνδρου | 0.5m/min, 4m/min |
| Τεχνουργία κυλίνδων | 45# χάλυβα, ακατέργαστη επεξεργασία + τελική στροφή + εξωτερική κυλινδρική άλεση + ηλεκτροπληγήση, σκληρότητα 45-50 HRC |
| Συσκευή κοπής | 5.5kW σερβοηλεκτρική κοπή |
| Δύναμη υδραυλικής αντλίας | 4KW |
| Ρακ. | Ανεξάρτητη θήκη |
|---|---|
| Συσκευή τροφοδοσίας | Υπηρετική τροφοδοσία |
| Δύναμη τροφοδοσίας κινητήρα | 1Σερβοκινητήρας 0,5 kW |