| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Voedingsplatform | Dubbele Handkruk-bediende Voedingsstandaard (met Snijder) |
|---|---|
| Frame Structuur | Gelaste 350H-profiel Staal; Wandplaat Type Constructie |
| Wandplaat Dikte | 14mm Koolstofstaal Plaat |
| Vormstations | 18 Rijen |
| Hoofdas Diameter | Ø70mm (Massieve As) |
| Laagspannings Elektrische Componenten | Eindschakelaars, Contactors, Relais, etc. |
| Externe Spanning | 3-Fase 380V, 50Hz |
| Lengtetolerantie | ±1mm |
| Totale Afmetingen (L x B x H) | Ongeveer 8000mm x 900mm x 1600mm |