| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Besleme Platformu | Çift El Krank Kumandalı Besleme Standı (Kesicili) |
|---|---|
| Kasa Yapısı | Kaynaklı 350H-Kesitli Çelik; Duvar Plakası Tipi İnşaat |
| Duvar Plakası Kalınlığı | 14mm Karbon Çelik Plaka |
| Şekillendirme İstasyonları | 18 Sıra |
| Ana Mil Çapı | Ø70mm (Masif Mil) |
| Düşük Voltajlı Elektrikli Bileşenler | Limit Anahtarları, Kontaktörler, Röleler vb. |
| Harici Voltaj | 3 Fazlı 380V, 50Hz |
| Uzunluk Toleransı | ±1mm |
| Genel Boyutlar (U x G x Y) | Yaklaşık 8000mm x 900mm x 1600mm |