| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Platforma podawania | Podajnik z ręczną regulacją korbową (z nożem) |
|---|---|
| Konstrukcja ramy | Spawana stal profilowana 350H; konstrukcja typu ściany bocznej |
| Grubość płyty ściennej | Płyta ze stali węglowej 14 mm |
| Stacje formujące | 18 rzędów |
| Średnica wału głównego | Ø70mm (wał pełny) |
| Niskonapięciowe komponenty elektryczne | Wyłączniki krańcowe, styczniki, przekaźniki itp. |
| Napięcie zewnętrzne | 3-fazowe 380V, 50Hz |
| Tolerancja długości | ±1mm |
| Wymiary całkowite (dł. x szer. x wys.) | Około 8000 mm x 900 mm x 1600 mm |