| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δομή Πλαισίου | Κάθετη αψιδωτή δομή πλαισίου, πάχους 35-45 mm; Δομή συγκολλημένη από ανόπτη χαλύβδινο προφίλ, η επιφάνεια βάσης απαιτεί φρεζάρισμα, συγκολλημένη με χάλυβα H-beam 350#, και επεξεργασμένη με αντιδιαβρωτική προστασία μετά τη συγκόλληση. Συσκευή πλευρικής διάτρησης με περιστρεφόμενο κύλινδρο διάτρησης και μηχανισμό εκτίναξης απορριμμάτων. |
|---|---|
| Αριθμός Σειρών Διαμόρφωσης | 22 σειρές |
| Πάχος Πάνελ Τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης Υλικού | Τροφοδότης με μανιβέλα δύο χεριών με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Κύλισης | 25 μέτρα/λεπτό |
| Τύπος Συσκευής Κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς Υδραυλικής Αντλίας | 4 kW |
| Υλικό Εργαλείου | Χάλυβας 45#, επιφανειακά επεξεργασμένος με επιχρωμίωση |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
|---|---|
| Συσκευή Τροφοδοσίας | Σερβοτροφοδότης |
| Ισχύς Κινητήρα Τροφοδοσίας | 1,5 kW (σερβοκινητήρας) |
| Αποτυλιχτήρας | 3 τόνοι |
|---|---|
| Μηχανισμός Χαλάρωσης/Σύσφιξης | Χαλάρωση τμήματος άξονα: Χειροκίνητη |
| Ισχύς Κύριας Κίνησης | 2,2 kW |