| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Çerçeve Yapısı | Dikey kemerli çerçeve yapısı, 35-45 mm kalınlığında; 350# H kirişli çelik ile kaynaklanmış, küvetlenmiş profilli çelikten kaynaklı yapısı, taban yüzeyi frezeleme işlemini gerektirir.ve kaynaktan sonra pas karşıtı bir işlemle işlenmiştir; Döner devirme devirme silindir ve hurda atma mekanizması ile yan delme cihazı. |
|---|---|
| Sıralama Sayısı | 22 satır |
| Duvar paneli kalınlığı | 20 mm |
| Malzeme besleyicisi | Çekici kesicisi olan iki elli kanatlı besleyici |
| Gönderim Yöntemi | Döviz sürücüsü |
| Dökme hızı | 25 metre/dakika |
| Kesme Cihazı Tipi | Hidrolik makaslar |
| Hidrolik pompa gücü | 4 kW |
| Araç malzemesi | 45# çelik, yüzey sert krom kaplama ile işlenmiştir |
| Çerçeve | Bağımsız çerçeve |
|---|---|
| Besleme cihazı | Servo besleyici |
| Motor Gücünü Besle | 1.5 kW (servo motor) |
| Rulo açmak | 3 ton |
|---|---|
| Çıkarma/Taplama Mekanizmi | Çubuk bölümünün gevşetilmesi: El ile |
| Ana tahrik gücü | 2.2 kW |