| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Frame Structuur | Verticale gebogen frameconstructie, 35-45 mm dik; Structuur gelast uit gegloeid profielstaal, basisoppervlak vereist freesbehandeling, gelast met 350# H-balkstaal, en behandeld met anti-roestbehandeling na het lassen; Zijdelingse ponsinrichting met roterende ponsrol en schrootuitwerpmeganisme. |
|---|---|
| Aantal Vormrijen | 22 rijen |
| Wandpaneel Dikte | 20 mm |
| Materiaal Toevoerder | Tweehandige cranktoevoerder met trekker |
| Transmissiemethode | Tandwielaandrijving |
| Rolsnelheid | 25 meter/minuut |
| Snijapparaat Type | Hydraulische scharen |
| Hydraulische Pomp Vermogen | 4 kW |
| Gereedschapsmateriaal | 45# staal, oppervlak behandeld met hard chroom plating |
| Frame | Onafhankelijk frame |
|---|---|
| Toevoerapparaat | Servo toevoerder |
| Motor Vermogen Toevoer | 1,5 kW (servomotor) |
| Ontroller | 3 ton |
|---|---|
| Ontgrendelings/Klemmingsmechanisme | Assegment ontgrendeling: Handmatig |
| Hoofdaandrijving Vermogen | 2,2 kW |