| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή Παραγωγής Λαμαρινών Στέγης |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1000mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός σετ κυλινδρικής διαμόρφωσης | 26 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Σχάρα τροφοδοσίας με διπλό χειροκίνητο μοχλό (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρώτες ύλες | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Πλαίσιο μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Πλάτος τροφοδοσίας | 1000mm |