| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do produkcji blachy falistej |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Dach |
| Szerokość podawania | 1000 mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Prędkość formowania | 0-40 M/min |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Liczba zestawów walcarek | 26 rzędów formowania |
| Średnica wrzeciona | Φ70 mm (Wał lity) |
| Dostosowany | Dostosowany |
| Metoda podawania | Podwójny ręczny stojak do podawania (z rolką dociskową) |
| Specyfikacja | 12000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Surowce | Stal ocynkowana |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Szerokość podawania | 1000 mm |