| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πλαίσιο μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 400H |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβας 45#, σκληρυμένος, τραχιά κατεργασμένος, λεπτά κατεργασμένος, λεπτά γυαλισμένος και επιμεταλλωμένος |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45#, σκληρυμένος και γυαλισμένος εξωτερικά |
| Διάμετρος άξονα | ¢70mm (συμπαγής άξονας) |
| Ισχύς κύριου κινητήρα | Σερβοκινητήρας 7.5KW |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση με γρανάζια |
| Ταχύτητα παραγωγής | 50/60-M/min (συντηρητική ταχύτητα) |
| Μήτρα κοπής | Κοπή με δύο λεπίδες, σκληρυμένος Cr12 μολυβδαινίου-βαναδίου, HRC58-60 |
| Κοπή | Κοπή μετά τη διαμόρφωση, διπλή κοπή παρακολούθησης 3.8kW, ηλεκτρικά ψαλίδια 5.5kW |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής PLC κάθετο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου |
| Ράβδος σύνδεσης | 35mm |