| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Rama maszyny | Rama ze stali 400H |
|---|---|
| Materiał rolek | Stal 45#, hartowana, zgrubnie obrobiona, precyzyjnie obrobiona, precyzyjnie polerowana i galwanizowana |
| Materiał wrzeciona | Stal 45#, hartowana i szlifowana na zewnątrz |
| Średnica wrzeciona | ¢70mm (wał lity) |
| Moc silnika głównego | Silnik serwo 7,5KW |
| Metoda transmisji | Napęd zębaty |
| Prędkość produkcji | 50/60-M/min (prędkość konserwatywna) |
| Matryca tnąca | Cięcie dwuostrzowe, hartowana stal Cr12 molibdenowo-wanadowa, HRC58-60 |
| Cięcie | Cięcie po formowaniu, podwójne cięcie śledzące 3,8kW, nożyce elektryczne 5,5kW |
| System sterowania elektrycznego | Komputer przemysłowy PLC pionowa skrzynka sterowania elektrycznego |
| Pręt łączący | 35mm |